Karate Spor Okulu
Karate bir kişinin silahsız olarak vücudunun tabii organları ile kendisini müdafaa etmesidir. Kesinlikle saldırı değil, savunma aracıdır. Savunma, spor ve vücut hakimiyeti ile birlikte karakterin olgunlaştırılmasıdır.

Karate, çocuk ve gençlerin yaratıcı becerilerini açığa çıkartıp ruhsal, fiziksel ve mental gelişimini besleyen; onların agresif tutumlarını kontrol etme becerilerini geliştirip sosyalleşmelerine destek veren bir spor branşıdır.

Karate bir sanattır ve en büyük gayesi galibiyet değildir; gerçek bir karate insanın ahlak ve karakterini olgunlaştırmayı hedef edinmiştir.

Karate Kış Spor Okullarımıza 2003 – 2009 doğumlu kız ya da erkek tüm sporcular katılabilir. Spor Okulu antrenman saatleri sporcuların, yaşlarına ve branş bilgisi seviyelerine uygun olarak gruplanmakta, her grubun antrenman saati farklılık göstermektedir.

Sporcularımıza karate eğitimleri, genç yaştaki sporcuları eğitme konusunda yılların tecrübesine sahip kurucularımızın yakın gözetimi ve denetiminde, antrenörlük ve pedagojik formasyon eğitimi almış deneyimli antrenörler tarafından verilmektedir. Eğitim programları alt yapı sorumlularımız tarafından belirlenmekte, aylık ve haftalık antrenör toplantılarıyla güncellenmekte ve denetlenmektedir.
Sıkça Sorulan Sorular

Soru: Karate Spor Okulu ücretiniz nedir ne kadar?
Cevap:
Karate branşı fiyatlarımız;
24 Eylül 2016 – 11 Aralık 2016 Dönemi (Aylık 200 TL) 540 TL
17 Aralık 2016 –12 Mart 2017 Dönemi (Aylık 200 TL) 540 TL
18 Mart 2017 – 04 Haziran 2017 Dönemi (Aylık 200 TL) 540 TL
*Fiyatlara KDV dâhildir.

 

Soru: Dönemlik değil de daha kısa süreli kayıt yaptırabilir miyim?
Cevap: 1 aylık kayıt yaptırılabilir. Sporcunun devam etmesi durumunda kayıtları aylık veya dönemlik olarak gerçekleştirilir.

Soru: Kış Spor Okullarında Karate branşına hangi yaşlardaki sporcular kabul ediliyor?
Cevap: Karate Kış Spor Okuluna 2003 – 2009 doğumlu kız ya da erkek tüm sporcular katılabilir.

Soru: Antrenmanlar hangi saatler arasında yapılıyor?
Cevap: Spor Okulu antrenman saatleri sporcuların, yaşlarına ve branş bilgisi seviyelerine uygun olarak gruplanmakta, her grubun antrenman saati farklılık göstermektedir. 2016 – 2017 yılı için program aşağıdaki gibidir.

 

Karate Okulu
Cumartesi – Pazar / 2003 – 2009 Doğumlular
09:00 – 10:00
10:00 – 11:00

 

Soru: Antrenörler küçük yaştaki çocuklara eğitim vermek konusunda ne kadar yetkinler?
Cevap: Sporcularımıza karate eğitimleri, genç yaştaki sporcuları eğitme konusunda yılların tecrübesine sahip kurucularımızın yakın gözetimi ve denetiminde, antrenörlük ve pedagojik formasyon eğitimi almış deneyimli antrenörler tarafından verilmektedir. Eğitim programları, aylık ve haftalık antrenör toplantılarıyla güncellenmekte ve denetlenmektedir.

Soru: Kayıt için hangi evraklar istenmekte?
Cevap:
1. Kayıt Formu (Kayıt sırasında doldurulacaktır.)
2. Nüfus Cüzdanı Fotokopisi 
3. 1 Adet Fotoğraf 
4. "Spor yapmasında sakınca yoktur." ibareli sağlık raporu 
5. Kurum Kimliği (Sadece ASG çalışanlarından) 
6. Ödeme evrakı 

 

Soru: Ödemeleri nasıl yapabiliriz?
Cevap: Ödemeleri banka havalesiyle ya da kayıt ofisinden kredi kartı ve nakit olarak yapabilirsiniz. Banka havalesi için hesap numarası: Garanti Bankası IBAN: TR26 0006 2000 7690 0006 2952 00. İş Bankası, Yapı Kredi, Garanti Bankası ve Akbank kredi kartlarına peşin fiyatına 3 taksit imkânı mevcuttur.

 

Soru: Sporcular spor okuluna gelirken yanlarında ne getirmeliler?
Cevap: Karate Okulu Sporcuları; Su veya su matarası, meyve veya meyve suyu ya da antrenman sonrası atıştıracak yiyecek/mini sandviç.